Dzieci z grupy 3 brały udział w przedstawieniu z okazji święta rodziców.
Zaprezentowaly się w wierszach, piosenkach i tańcach. Dzieci do wspólnej zabawy zaprosiły rodziców.
Dzieci z grupy 3 brały udział w przedstawieniu z okazji święta rodziców.
Zaprezentowaly się w wierszach, piosenkach i tańcach. Dzieci do wspólnej zabawy zaprosiły rodziców.