Dnia 24.02.2023 r. w oddziale V „Biedronki” obchodziliśmy „Dzień Dinozaura”. Przy pięknie ilustrowanych albumach i książeczkach dzieci poszerzyły swoją wiedzę o tych wyjątkowych stworzeniach. Słuchały wiadomości o ich zwyczajach i otoczeniu w jakim żyły oraz poznały hipotezy n/t ich wyginięcia. Podczas zajęć były wesołe zabawy ruchowe przy piosence „Dino dinozaur” oraz z wykorzystaniem papierowych „łap”. Dodatkowo dzieci układały „dino puzzle” i określały, które zdania o dinozaurach są prawdziwe, a które fałszywe. Na zakończenie wykonały „wulkany sensoryczne”, pozowały do zdjęć w „dinozaurowej fotobudce” i bawiły się przyniesionymi z domów zabawkowymi dinozaurami. Dla wszystkich przedszkolaków to był bardzo udany i radosny dzień. Zapraszamy do galerii:)