Już od ponad 100 lat dla wszystkich dzieci, pluszowe misie są najbardziej ulubionymi zabawkami. To one, jak najlepszy przyjaciel przytulą w chwilach radości i smutku. Zawsze pocieszą, kiedy pojawią się łzy i utulą do spania. Dziękujemy ci misiu Teddy :). Maluszki, na spotkanie z rodzicami, przyniosły z domu swoje misie, które w trakcie zajęć zaprosiły do zabawy. Chętnie bawiły się z nauczycielką, tańczyły z pluszakami przy piosenkach, naśladowały ruchem misie i malowały farbami ich sylwety. Dzieci z radością zaprezentowały rodzicom swoje nowe wiadomości i umiejętności. To była wspaniała nauka poprzez zabawę i działanie! Na pamiątkę, przedszkolaki zabrały do domu dobry humor i wykonane opaski z kolorowymi misiami.